НАМ МОЖНА ДОВІРЯТИ Тому, що
наші клієнти задоволені нашою роботою.

 • Відгук не місцевого продавцяВідгук від продавця однокімнатної квартири

  Відгук від не місцевого продавця однокімнатної квартири в місті Рівне

  Читати весь відгук
 • Відгук від покупцівВідгук від покупців 1 кімнатної квартири в Рівне на вул. Буковинська 6.

  Подяка 

  Експерту з продажу нерухомості

  Агентства нерухомості «Гід ріелті»

  Ігорю Гойді

  За купівлю 1 квартири в місті Рівне, а саме за швидку та надійну роботу, компетентність, високий професіоналізм та дружню підтримку під час ведення всього процессу з продажу- купівлі.

  20 серпня 2020 р.                                        Інна

   

  Читати весь відгук
 • Лариса та Любов Стречин (продаж двокімнатної квартири по вул. С. Бандери)

  Вельми шановний Ігоре Дмитровичу!

  Висловлюємо Вам велику подяку – професіоналу своєї справи за швидкий продаж квартири в короткий термін, за хорошу ціну! Також дякуємо за допомогу з оформленням документів та за професійні поради. Ви – пунктуальна, вихована, комунікабельна людина, що прикладає максимум зусиль для того, щоб допомогти клієнтам, за те, що любите свою роботу.

  Для нас було важливо знайти і працювати з відповідальним фахівцем, котрий у пріоритет поставить наші побажання.

  Поки вирішувалось питання продажу батьківської квартири довелось познайомитись з багатьма ріелторами міста Рівного. Бажаючих заробити на цьому ринку дуже багато і на превеликий жаль деякі ріелтори забували, що є поняття «порядність». Ми дуже хотіли довіритись людині, що має знання, бажання і уміння не просто заробляти, але і бути корисним клієнту.

  Щиро дякуємо за оперативну роботу! Бажаємо кар’єрного росту, успішних, легких і швидких Вам угод! Будемо рекомендувати знайомим і сподіваємось на співпрацю в майбутньому.

   

  Лариса та Любов Стречин     (м. Рівне-Тернопіль) жовтень 2019 року

  Читати весь відгук
 • Федорчук Вікторія (продаж будинку с. Олександрія)

  Від щирого серця хочемо висловити подяку для консультанта і ріелтора Ігоря Гойди «Гід Ріелті». Дякуємо Вам, за високий професіоналізм і відданість своїй справі. Ви за дуже короткий термін допомогли нам продати будинок. Коли ми звернулись за Вашими послугами, мені дуже сподобались Ваші слова: «повинна бути мотивація» і це дійсно так. Мотивація повинна бути в житті в усьому.

  Ви дійсно людина з високим рівнем знань і майстер своєї справи. Дякуємо Вам за все!!!

  З великою повагою, Вікторія Федорчук

  м. Рівне

  18.02.2019 р.

  Читати весь відгук
 • Відгук від покупців будинку в ОлександріїЦей відгук від нових власників будинку в селищі Олександрія. В Ольги та В'ячеслава вісім дітей! Дуже радий, що в цієї сім'ї вже є гарний будинок в якому будуть рости їх діти!

  Відгук про роботу ріелтера Ігора Гойда (АН Гід Ріелті)

  Ігор, майстер свого діла!!!

  Він враховує всі побажання, можливості і особливі погляди свого клієнта.

  Дуже відповідально відноситься до своєї роботи, перевіряє особисто всі документи, які стосуються будинку чи земельної ділянки (перевіряє право власності продавця і т.д)

  Ігор допомагає клієнту здійснити юридично «чисту» угоду і турбується, щоб клієнтам було як дешевше оформити договір «куплі-продажу».

  Сам турбується про організацію і підготовку всіх документів (оцінка, довідка про зареестрованих осіб, витяги з ДЗК)

  Також адекватно оцінює нерухомість і призначає за неї реальну ринкову вартість, де покупець і продавець залишаються задоволені.

  Виконує свою роботу дуже сумлінно!!!

  Дякую власникам будинку за вибір такого професіонала, ми, як покупці дуже задоволені і рекомендуємо цього ріелтора всім Рівненським громадянам!!!

   

  8.02.2019                                                                                                      Лейко О.В.

   

  Читати весь відгук
 • Дейнек Л.М. (продаж будинку м. Рівне, вул. Виговського)

  « Якщо ви тривалий час продаєте нерухомість і ще не змогли зробити це, якщо у вас є сумніви з приводу надійності, чесності та професійності агентства з нерухомості, якщо ви бажаєте залишитися задоволеним від процесу продажу, тоді вам прямий шлях до Ігоря Гойди, який представляє агентство нерухомості «Гід Ріелті». Це команда фахівців (агенти, юристи, нотаріус), які працюють в тандемі на клієнта, якого намагаються залишити задоволеним від кінцевого результату. Індивідуальний підхід, врахування всіх ваших побажань, захист інтересів клієнта, вирішення перепон та труднощів в процесі – все це ви знайдете в даному агентстві. Хотілося б, щоб в нашому місті всі агенти з нерухомості прагнули так працювати.

  Дякую! Дейнек Л.М.»

  10.07.2018

  Читати весь відгук
 • Відгук продавців (продаж будинку м. Рівне, вул. Виговського)

  «Дуже вразив індивідуальний підхід Ігоря, це те чого багато не хватає іншим ріелторам. Діяти завжди в інтересах клієнта це дійсно захоплює. Мати стільки терпіння та сил не в кожного вийде. Коли ситуація ось-ось вийде з-під контролю, Ігор відразу знаходить вихід.

  Тому я рекомендую «Гід Ріелті» і особисто Ігоря Гойду!»

  12.07.2018

  Читати весь відгук
 • Відгук від забудовника ЖК «Клубний Дім Парковий» Віктора ОмельчукаЕксклюзивний продаж квартир та таунхаусів в ЖК «Клубний Дім Парковий», м. Рівне, вул. Петра Григоренка

   

  На початку січня 2014 року я та Сергій Бобрик (ріелтор та мій хороший товарищ) заключили свій перший ексклюзивний договір з забудовником Віктором Омельчуком. Нашею задачею було взяти на себе функцію відділу продажу забудовника, разом встановити початкові ціни, розробити графіки проплат,скласти рекламну компанію на квартири та таунхауси, яких разом було 37, та продати їх, залучивши до продажу всіх ріелторів міста Рівне.

  Завдання було дійсно не з простих. Комплекс тільки почав будуватися. Теріторія 1,5 га. мала в собі умістити комфортне та гарне житло, казковий дитячий майданчик (насправді виріс цілий Дитячий Замок), спортивний майданчик, альтанки з мангалами та пічками, гаражами та стоянкою для авто, партком та фруктовим садом.

  Важким було довести для клієнтів, що все, про що ми розповідаємо та показуємо на гарних картинках буде втіленно в життя і буде не меньш гарним…

  Ми з Сергієм взяли на себе відповідальність продати весь комплекс на максимально вигідних для Віктора умовах, так як нам було надано забудовником Ексклюзивне право на продаж. Ми не мали права його підвести.

  Трохи більше ніж за рік ми з Сергієм Бобриком продали все житло в цьому прекрасному комплексі, який сьогодні приводять в приклад того, яким має бути житло та середовище навколо нього.

  Про те, що все в нас вийшло свідчить відгук забудовника Віктора Омельчука. Дякуємо, Вікторе за довіру та віру в нас!

  26.10.2018

  Читати весь відгук
 • Вербицька О. Ю.

  Огромное спасибо ГИД Риэлти, в лице Гойды Игоря Дмитриевича, за профессиональную помощь в продаже нашей недвижимости!

  Мы три года думали, что можем сами продать нашу часть дома (ведь что в этом сложного?), ещё два с половиной года привлекали к этому различные риэлторские компании… Мы потеряли 5,5 лет!

  Я помню наш первый разговор. Игорь сказал: «Недвижимость должна продаваться за месяц… ну максимум – за два». И ровно через два месяца после того, как мы заключили эксклюзивный договор с Гид Риэлти, сделка состоялась!

  Благодарю судьбу за то, что я знакома с таким человеком, как Игорь Гойда! Руководитель новой формации, креативно мыслящий практикующий риэлтор. Человек, не только берущий от жизни по-максимуму, но и учащий нас видеть наилучшие варианты решения, не позволяющий упустить шанс. Способен даже за 700 км, добавить клиенту хорошего настроения, энергии и уверенности  в завтрашнем дне. Практикующий оптимист :), заряжающий своей энергией, чуткий и отзывчивый к клиентам.

  Гид Риэлти выводит продавца из роли «жертвы» в такое тяжелое для многих время, когда покупатель диктует свои условия на рынке недвижимости. Методы работы, предлагаемые Гид Риэлти, полностью и абсолютно оправдывают себя!

  Я глубоко убеждена, что именно таким, как Игорь Гойда, должен быть риэлтор: профессионал, грамотный руководитель, прекрасный аналитик, интеллигент, учтив, имеет современный, а главное успешный подход к операциям с недвижимостью.

  Желаю компании Гид Риэлти дальнейших головокружительных успехов!

  Не нужно бояться потерять на комиссионных (с продавца)! Гид Риэлти может предложить и продать так, что обе стороны будут довольны!

  Гид Риэлти лучшее агентство в Украине!

  Жду филиала в Николаеве 🙂

  С благодарностью,

  Вербицкая О.Ю.

  (невестка клиентки Гид Риэлти

  Яцюк Валентины Ивановны)

  25.09.17

  Читати весь відгук
 • Шатецький Тарас Дмитровичпродаж 1-кімнатної квартири в м. Рівне

  Чи задоволені Ви сервісом: Дуже задоволені.

  Що вам сподобалось в нашій роботі: Знання своєї справи, а саме: увага до клієнта, пунктуальність, чітко сформовані дії. Після першої зустрічі я зрозумів, що агентство нерухомості «Гід Ріелті», сильна команда ріелторів, яка виконає моє замовлення і уже за 5 днів було оформлено договір купівлі продажу. Я дуже задоволений роботою агентства «Гід Ріелті», а особливо їхнім керівником п. Ігорем.

  Ваші побажання агенту, який Вас обслуговував: Гойда Ігор, бажаю успіхів у роботі, кар’єрного зростання, багато клієнтів, сили, здоров’я.

  Ваші побажання колективу Агентства Нерухомості «Гід Ріелті»: Успіхів колективу. У Вас дуже класний керівник – Ігор Гойда!!

  13.07.2016 Шатецький Тарас Дмитрович

  Читати весь відгук
 • Олександр Пушкарьовпродаж 2-кімнатної квартири в м.Рівне

  Моя мама, а потом и я сотрудничали с Игорем более 5 лет.

  За это время он зарекомендовал себя как профессионал высокого уровня, способный быстро и эффективно решать проблемы, возникающие при проведении операций с недвижимостью и другие сопутствующие задачи.

  Это человек, который может дорого продать и дёшево купить.

  При всём при этом он остаётся честным и порядочным человеком, строго соблюдающим договорные обязательства.

  За это мы с матерью будем ему всегда благодарны.

  27.05.2016 Олександр

  Читати весь відгук
 • Осадча Тетянапродаж 1-кімнатної квартири в м.Рівне

  Уважаемый Игорь! Хочу выразить Вам благодарность за профессионализм, Внимательное отношение к клиенту и его пожеланиям. Сделка произошла в короткие сроки с наибольшей выгодой для меня! Очень довольна и признательна Вам. Уже рекомендую Вас своим друзьям и знакомым. Вам дальнейшего развития и всего самого хорошего.

  Татьяна Осадчая. г Киев.

  17 апреля 2016

  Читати весь відгук
 • Осьмак Алла Василівнакупівля 1-кімнатної квартири в м.Рівне

  Чи задоволені Ви сервісом: Так.

  Що вам сподобалось в нашій роботі: Чесність по відношенню до клієнта, надійність, володіння інформацією стосовно ринку нерухомості, компетентність у справі якою займаєтесь.

  Ваші побажання агенту, який Вас обслуговував:

  Вийти на міжміський рівень і побільше клієнтів.

  Ваші побажання колективу агентства нерухомості “Гід Ріелті”

  В силу загруженості керівника агентства – придбати автомобіль.

  26.10.2015 Осьмак Алла Василівна

  Читати весь відгук
 • Валентина Іванівна та Олена АнатолівнаПодяка від Валентини Іванівни

  Наша вдячність керівнику АН “Гід Ріелті”, Гойді Ігорю Дмитровичу за допомогу у продажу квартири.

  Ігор Гойда порядна, вихована людина, який здатний допомогти людям у розв’язанні конфліктних ситуацій. Він професіонал своєї справи. Таким людям потрібно довіряти.

  Щиро вдячні за працю і терпіння.

  Валентина Іванівна

  Олена Анатолівна

  Читати весь відгук
 • Семенюк Іваннапродаж земельної ділянки в с.Обарів, Рівненської обл.

  Чи задоволені Ви сервісом?: Так.

  Ігор Гойда активно займається своєю роботою, він є професіоналом своєї справи. По кожному потенційному покупцеві передзвонював і узгоджував нюанси. Активно відсилав імейл звіти по виконаній роботі. Результатом задоволені. Дотримувався всіх раніше обумовлених цін по об’єкту.

  Зауважень не маю.

  Успіху в роботі, розвитку.
  Гарно працювати – заробляти – получати задоволення.

  21.07.2015 Семенюк Іванна

  Читати весь відгук
 • Василик Віктор Володимировичпродаж однокімнатної квартири в м. Рівне

  Чи задоволені Ви сервісом?: Навіть дуже задоволений.

  Що Вам сподобалось в нашій роботі?: Третя оборутка. Дзвоніть тільки сюди!

  Все сподобалося і нема чого сочінять що погано!

  Побажання: Рост!

  Пашіть, як і пахали незважаючи на державні закони!

  22.06.2015р. Василик В.В

  Читати весь відгук
 • Наговичко Олександр Борисовичпродаж і купівля квартири в м.Рівне

  Чи задоволені ви сервісом: дуже задоволений

  Що вам сподобалось в нашій роботі: Саме головне це відношення до клієнта. до Ігоря завжди можна додзвонитися, він ніколи не відмовляв мені з приводу любого прохання і робив все задля того щоб я отримав те, що мені необхідно. Він завжди відстоював мої інтереси так, ніби я його основний клієнт.

  Що Вам не сподобалося у нашій роботі: Жодного зауваження. Гід Ріелті – це дійсно професіонали.

  Що на вашу думку на слід було б покращити у нашій роботі: Не знаю, особисто мене все влаштовує.

  Ваші побажання агенту, який Вас обслуговував: Гойді Ігорю: основне побажання продовжувати робити свою справу в тому ж дусі.

  Ваші побажання колективу АН Гід Ріелті: Те ж саме: продовжуйте і далі робити основний упор на якість послуг.

  08.06.2015

  Читати весь відгук
 • Філатова Інна Анатоліївнапродаж трикімнатної квартири в м.Рівне

  Чи задоволені Ви сервісом?: так

  Що Вам сподобалось в нашій роботі?: оперативність, швидкість, чіткість і знання своєї справи; відчувається професіоналізм і ділова хватка; доречними виявилися зв’язки у відповідних інстанціях (військкомат, паспортний стіл, виконавча служба).

  Дуже сподобалося, що на початку роботи були визначені терміни і вони були витримані – увесь процес зайняв рівно місяць – перша зустріч 19.12.2014, продаж 20.01.2015./ а в запасі був ще 1 місяць). Відчувалось розуміння ситуації і знання ринку.

  Що не сподобалось в нашій роботі: найбільше не сподобалося спілкування із ріелтором покупців і те, що зразу він не представився і не було зрозуміло на чиєму він боці. Спочатку подумали, що він родич покупців.

  Ваші побажання агенту, який Вас обслуговував: нових ідей і їх втілення, наснаги і енергії у роботі, продажів із шестизначними чеками в $. Бути і надалі лідером і новатором в галузі.

  Побажання: Росту, процвітання, зростання прибутків, виходу на всеукраїнський ринок, а також європейський і утримування лідерських позицій.

  21.01.2015.

  Читати весь відгук
 • Ірина(покупець двокімнатної квартири в ЖК ”Гетьман Виговський”)

  Хочу сказати велике ДЯКУЮ агентству нерухомості «ГІД РІЕЛТІ» в особі Ігоря Гойди . Ігор здивував та порадував європейським рівнем спілкування, щирою посмішкою та справжнім бажанням допомогти, у запропонованій квартирі, звертав увагу на такі дрібниці, про які я не здогадалась би запитати, чим зарекомендував себе надзвичайно кваліфікованим спеціалістом!

  До знайомства з Ігорем зверталась до інших агентств нерухомості, але відчувала лише бажання отримати заробіток, а не допомогти у придбанні бажаного житла.

  За необхідності буду звертатись тільки в це агентство нерухомості та рекомендувати його всім знайомим. Залишилась повністю задоволеною від співпраці з Ігорем!

  Ігор, щиро дякую за ваші послуги, бажаю більше клієнтів, успіхів та процвітання!

  16.10.2014 Ірина

  Читати весь відгук
 • Звєрєв Іван Віталійович(продаж однокімнатної квартири в м.Рівне)

  Я, Звєрєв Іван Віталійович, хочу висловити подяку за професійно виконану роботу, пов’язану з продажем моєї особистої однокімнатної квартири в м.Рівне, вул. Соборна 277, кв.№91., весь колектив Агентства нерухомості «ГІД РІЕЛТІ» та особлива вдячність Гойді Ігорю (керівнику агентства).

  Робота була пов’язана з виготовленням повного пакета документів на оформлення власності (прийняття спадщини від батьків), пошуку самих покупців на квартиру, переговори від мого імені за остаточну ціну, отримання завдатку та саме укладання договору купівлі-продажу.

  Ми повністю задоволені співпрацею з агентством нерухомості «ГІД РІЕЛТІ».

  Послуги ріелторів нам були вигідні!

  25.09.2014р. Звєрєв І.В.

  Читати весь відгук
 • Пушкарьова Валентина Олексіївна(продаж 2-кімнатної квартири в м.Рівне)

  Я с большой благодарностью отзываюсь о Гойда Игоре Дмитриевиче за его отношение и внимание ко мне, за помощь в моих житейских вопросах. Это человек с Большой буквы слова на которого можно всегда положиться.

  Большое спасибо ему за всё. Желаю ему счастья, здоровья, долгих лет жизни и успехов в работе.

  С уважением Пушкарёва В.А.

  19.10.2012. г.Ровно

  Читати весь відгук
 • Дудник Р.В.(продаж трикімнатної квартири в м.Рівне)

  Я, Дудник Руслана Василівна хочу висловити вдячність за вчасно та професійно виконану роботу, пов’язану з продажем моєї квартири за адресою м.Рівне, вул.Струтинської 10/12, кв.303. колектив Агентства нерухомості «ГІД РІЕЛТІ» та його керівника Гойду Ігоря Дмитровича.

  17.10.2012р. Дудник Р.В.

  Читати весь відгук

ІСТОРІЯ ОДНОГО КЛІЄНТа

27 листопада 2016 року наш адміністратор Вікторія отримала дзвінок. Наталя Іванівна цікавилась чи зможемо ми їй допомогти продати квартиру, яку вона отримала в спадщину. Так як Наталя Іванівна проживає в місті Дніпро, для неї було дуже важливо здійснити огляд квартири, передати ключі, та заключити договір з агентством в один день, тому підхід до вибору виконавця був дуже ретельний. 5 грудня ми виконали її побажання. Під час зустрічі в нас одразу склалися відносини взаємоповаги та взаємодовіри. Наталя Іванівна повністю поклалася на нас. Зі стартовою ціною суперечок не було так як ми вже продавали схожі квартири в 2016 році. За 2 дні квартира була підготовлена до показів та продажу. Ми познайомилися з сусідами, яким запропонували допомогти нам в пошуку покупця (звичайно за винагороду). Для того щоб охопити якомога більше покупців, до продажу були залучені інші ріелтори нашого міста, адже обумовлений розмір комісійних дозволяв нам зацікавити наших колег половиною нашого гонорару. За три тижні роботи був створений попит на квартиру, всі контакти зацікавлених покупців були внесені в нашу агентську базу. Наталя Іванівна була повідомлена про всі запропоновані ціни. Проаналізувавши пропозиції, та прислухавшись до наших порад, була обрана пропозиція нашого колеги, ріелтора Володимира. 21 грудня нами було отримано завдаток від Володимира: покупці довірили йому, а власник довірила нам, оформити завдаток. Для Наталії Іванівни залишалося лише приїхати, перелічити гроші та підписати договір купівлі-продажу. В цій показовій угоді виграли всі: наше агентство та ріелтор покупця, Володимир, розділили гонорар, покупець був задоволений придбаною квартирою та дуже радий відсутності будь-яких комісійних. Наталя Іванівна залишилась задоволеною, про що свідчить її чудовий відгук, яким ми дуже пишаємось!

читати відгук