Tarasiuk Yana

( Ріелтор )

Мене звати Яна і я є фахівець з нерухомості.Я  грамотний ріелтор.Якщо хочете працювати з професіоналами тоді вам до нас.

Ріелтор – професія динамічна і багатогранна. Вона поєднує в собі знання і досвід з багатьох галузей: економіки, психології, маркетингу і т.д.

Грамотний ріелтор це:

– Аналітик: вивчає ринок, аналізує співвідношення ціни пропозиції і попиту, дає консультації з ціноутворення.

– Рекламіст: робить якісні фотографії, складає рекламні тексти, формулює конкурентні переваги об’єкта, розробляє ефективну рекламну стратегію.

– Психолог: вміє почути клієнтів, створює сприятливу психологічну атмосферу на переговорах, допомагає порадою, може брати участь у вирішенні складних сімейних питань, пов’язаних з придбанням або продажем нерухомості.

– Юрист: орієнтується в українському законодавстві, володіє знаннями в сімейному, житловому, земельному та ін. галузях права. Знає порядок укладення угод з нерухомістю.

– Менеджер: організовує зустрічі, перегляди, з’єднує «ланцюжки», веде переговори з іншими ріелторами і клієнтами.

– Інженер: розбирається в матеріалах для будівництва, технологіях та архітектурі, вміє читати документацію з комунікацій і т.д.

Ріелтори – це люди ерудовані, варіативні, з гарним почуттям гумору, націлені на позитивний результат і вміють проявляти наполегливість у його досягненні.

 

+38 (068) 165 88 95

[email protected]