Стіни

Що робити, якщо стіни криві? Відповідь: нічого. Вирівнювання стін у рамках стейджингу не виправдане. Дуже довго та дуже дорого. В більшості випадків нерівність стін виявляється тільки при замірах, а при простому візуальному перегляді непомітна. Якщо нерівність невелика, але дуже помітна (горбинка, вм’ятина, тріщина), закрийте її картиною чи іншим елементом декору.

А що робити, якщо зовнішній вигляд стін не викликає оптимізму через бруд, рвані потерті шпалери чи невдале забарвлення? Є два швидких методи змінити враження від стін в кращу сторону. Самий простий – зідрати старі шпалери та поклеїти нові. Трохи складніший – пофарбувати стіни. І те і інше можна зробити самостійно.

Поширена помилкова думка, що покрасити стіни простіше. Та це не так. Справа в тому, що фарбувати потрібно правильно підготовлену поверхню. Стіна повинна бути ідеально чистою, ідеально рівною. В старих будинках заважають залишки приклеєних шпалер, дірки від дюбелів, цвяхів, місцями відбита штукатурка, а подекуди і плями від протікання. В новобудовах та порівняно свіжих будинках основна проблема – нерівні стіни, тріщини, що з’явились після усадки будинку. І добре якщо будинок панельний – з цегляним ще складніше. Тільки після вирівнювання можна зайнятись пофарбуванням.

Тому для стейджингу старої квартири, особливо економ класу, рекомендується клеїти шпалери. Великий плюс – шпалери приховують дрібні дефекти стін. Економимо час, економимо гроші.

Як обрати шпалери для стейджингу?

Шпалери бажано обирати щільніші, на вініловій чи флізеліновій основі. Вони краще приховують дефекти стін. Шпалери під пофарбування для стейджингу підходять погано. Вони більш легкі, більш схильні до пошкодження, а саме головне – подовжують час ремонту. Адже їх ще потрібно пофарбувати – лишні клопоти, втрата часу, а у стейджингу час це гроші. Якщо ви по якійсь причині обрали шпалери під пофарбування, то залиште їх білими. Покупець сам обере, в який колір їх пофарбувати. Так ви зекономите собі час і зробите свою квартиру більш універсальною. Білий колір розширює та освітлює простір, а це те що потрібно. Правда виграшно білий колір дивиться тільки на дуже рівних стінах. Тому якщо стіни не зовсім рівні, обирайте шпалери пастельних відтінків.

Скориставшись цими простими порадами, Ви підвищите попит на свою квартиру. А ми продовжуємо і надалі вивчати хоум-стейджинг і вже у наступній статті, розповімо Вам про те, як покращити стан підлоги у Вашій оселі.

Комментарии для сайта Cackle