Що я зроблю для Вас, як професійний Ріелтор

1. Проаналізую ринок схожих об'єктів, користуючись інсайдерською достовірною інформацією про його стан, про ціни реальних продаж. Дам Вам рекомендацію про правильну стартову вартість на вашу квартиру. Ціна має бути привабливою та такою, щоб покупець захотів приїхати, подивитися, поторгуватися та купити!

2. Покупець завжди хоче бачити квартиру в хорошому вигляді. Я дам Вам поради щодо поліпшення зовнішнього вигляду квартири виходячи зі свого великого досвіду показів і роботи з покупцями подібних об'єктів. Знаю я й те, що Ви скажете, що саме ваша квартира є найкращою та не потребує ніяких покращень. Але... Уявіть, що Ваша квартира, як актор в театрі та декорації, виставлена на сцену, а покупці як глядачі, розглядають та вдивляються у всі дрібниці. В США – це ціла наука, під назвою home staging. Ми її вивчаємо та втілюємо отримані знання в підготовку нерухомості до продажу для наших клієнтів.

3. Я перевірю документи на квартиру. Дам поради, що ще потрібно підготувати для того, щоб нотаріус завірив договір купівлі-продажу. Не підготовлені документи дають ще одну з підстав, щоб з вами поторгуватися. Обговоримо й питання оподаткування угоди.

4. Визначив цільову групу потенційних, найбільш мотивованих покупців і відповідні канали ефективної комунікації з ними я застосовую метод КНЕВ (кращого і найбільш ефективного використання) об'єкта.

5. Я розроблю ексклюзивний (саме для продажу вашої квартири) маркетинговий план з просування об'єкта на ринку, з формулюю аргументи для демонстрації переваг Вашого об'єкту для покупців. Звичайно, що будуть написані та розроблені: хороші продаючі рекламні тексти, якісні фотографії квартири та гарні буклети-листівки.

6. Колеги-ріелтори нашого міста (а їх понад 250) знають мене та мій підхід до продажу нерухомості. Вони з радістю відкликаються на мою пропозицію допомогти в продажу. Знають, що за 5 років (з 2012 року) я жодного разу не підвів їхнього очікування. Так, я з радістю ділився з колегою половиною своїх комісійних, які заплатите Ви тільки в разі отриманої вигоди від моєї ексклюзивної ріелторської послуги.

7. Буде проведений активний маркетинг (я добре розумію значення цього терміну оскільки за освітою є спеціалістом з менеджменту підприємств та організацій і створення цінностей та донесення їх до покупців є прямим моїм професійним обов’язком перед вами, як замовником), здійснені холодні і гарячі контакти по своїх базах даних і заявках, в тому числі будуть відпрацьовані і ваші сусіди, які є також потенційними покупцями.

8. Відповідно з маркетинговим планом буде подана реклама, задію потрібні ЗМІ, сайти (50), соц. мережі, розсилки, банери і розтяжки, розкидки, розкладки і розклеювання з QR-кодами. Перелік інструментів та каналів, які будуть використані для успішного продажу вашої нерухомості постійно оновлюється та доповнюється.

9. Кожний вхідний дзвінок буде занесено в нашу СРМ (він буде детально описаний з вказаними запереченнями та датою наступного контакту з потенційним покупцем). Буде проведена попередня «кваліфікація» потенційних покупців, акуратно відсічу «небажаних». Забезпечу, в тому числі, тим самим Ваш спокій і комфорт.

10. Буде розроблено графік показів (не тоді, коли захоче покупець, а в назначений нами час). Попит не буде створено, якщо квартира (товар) доступний в будь який час.

11. Здійснюю покази, забезпечую «закоханість» покупців в Ваш об'єкт. 12. Виникаючі запереченнями потенційних покупців будуть опрацьовані з переконанням їх, що Ваша пропозиція - краща на ринку. Буде встановлена та підсилена їх мотивацію до покупки. 13. Всі пропозиції від потенційних покупців будуть прийняті, донесені до Вас та будуть отримані письмові зустрічні пропозиції (оферти). Ми утримуємо попит, керуємо ним і досягаємо продажу за максимальною ціною. 14. Я регулярно звітую перед Вами в зручному вигляді, даю весь зворотний зв'язок та інформацію.

15. Економлю Ваш час, нерви, зусилля.

16. Наприкінці ми обговоримо деталі угоди на найбільш вигідних для Вас умовах.

17. Угода закривається, підписується договір-купівлі продажу, відкорковується шампанське!

З повагою, Гойда Ігор – практикуючий ріелтор з 2008 року та засновник проекту «Агентство нерухомості ГІД РІЕЛТІ»

Комментарии для сайта Cackle