Сайт нашої ексклюзивної ріелторської послуги для власника нерухомості.

Шановні власники нерухомості!

Нерухомість це самий дорогий товар зі всіх товарів, які є на ринку товарів!

Бажання продати самотужки свою нерухомість та з економити на послузі ріелтора цілком зрозуміле.

Так само, як можна і зрозуміти вкрай негативне сьогоднішнє ставлення до цієї професії, яка навіть не врегульована на законодавчому рівні.

Відсутній закон про цю діяльність та інститути чи університети, які б готували спеціалістів в сфері продажу нерухомості.

Тобто, в більшості, робота виконується навмання, безсистемно та з думкою, в першу чергу, про своє збагачення. А щастя та радість клієнта на другому, третьому, а можливо і на двадцять четвертому місці.

Я так не вважаю. 5 років тому кардинально змінив свій підхід до роботи та взяв за основу принцип: кожен клієнт - це особистість та він заслуговує на індивідуальний підхід до себе. Власник нерухомості має займатися своєю роботою, а продавати нерухомість, має людина, яка знає ринок, володіє необхідними професійними знаннями з продажів, яка постійно вчиться та оновлює знання в своїй професії, яка постійно бере участь в проф. конференціях, семінарах та інших заходах з підвищення майстерності. І все це робиться ради того, щоб клієнт після угоди сказав: "Дякую, ви були мені вигідні! Я з радістю залишу письмовий відгук про вашу роботу!" А заплативши гонорар про себе ще подумав:" чи не мало я заплатив грошей, адже надані цінності варті більшого." (Як буває, коли ми платимо за якісно виконану роботу)

За це 5-ти річчя були прочитані сотні книг з продажів і не тільки, були пройдені недешеві тренінги, які вплинули на мій підхід до продажів, які відкрили нові шляхи розвитку в моїй улюбленій професії. Були проведені майже сотні угод, в яких відносини з власником були договірні та ексклюзивні. Я пишаюся своєю сторінкою на нашому сайті «ВІДГУКИ». Так, були й такі угоди, де в самий останній момент, власник отримавши матеріальну вигоду, не отримував моральної (була така угода, в якій те, що наш ріелтор не вчасно приїхав до ЦНАП (центр надання адміністративних послуг) та не домовився зі спеціалістом про швидке отримання довідки про відсутність зареєстрованих. Це і вплинуло на те, що ми не отримали письмового відгуку про нашу роботу. Хоча до цього моменту все розвивалося добре. Посміхалися та поважали один одного. Моя повага до тих клієнтів не стала меншою.

Бувало й таке, що після підписання договору покупця було знайдено на наступний день. Якщо в першому випадку наш клієнт погоджувався та з радістю брав завдаток, а через 3 дні і всі гроші за житло (а ми ще окрім гонорару письмовий відгук) то в іншому випадку нашого клієнта стримувала від прийняття рішення швидкість знаходження покупця та незгода з запропонованою ціною, яка насправді була доволі високою. По різному бувало. Але в більшості, після угод ми з клієнтами залишаємося на відстані телефонного дзвінка. Нам завжди приємно після-продажне обслуговування.

Підсумувавши все вище описане, пропоную ознайомитися з сайтом нашої послуги, де є відповіді на ваші запитання та розвіювання міфів про недоцільність та невигідність професійної ріелторської послуги.

САЙТ НАШОЇ ПОСЛУГИ

З повагою до Вас, Ігор Гойда - практикуючий ріелтор та керівник проекту «Агентство нерухомості ГІД РІЕЛТІ»

Комментарии для сайта Cackle