Ріелторське тренування в Рівне. 17 червня 2018 року.

17 червня 2018 року в нашому місті Рівне відбувся Перший виїзний ріелторський практикум. В наше місто завітала п’ятірка успішних київських ріелторів. Олег Меньшиков, Маргарита Погосбекова, Олександр Гришко, Олена Маленкова та Олександр Недобор.

Всі вони успішні ріелтори та мої друзі, з якими я вже знайомий не один рік. Кожному з них є чим поділитися з нашими рівненськими фахівцями з продажу нерухомості і тими, хто щено починає свій шлях в цій цікавій та потрібній професії.

В залі БЦ«Манхетен» зібралися 60 ріелторів з Рівне, Києва, Ужгорода, Чернівців. Зібралися, щоб взяти участь в цьому ріелторському тренуванні.

Тема: «Практика успішних партнерських продажів нерухомості».

Тренування було не з легких. Майже 10 годин без обідньої перерви, тільки легки брейк-кави. Величезний об’єм інформації. Багато практичних занять.

Чому практикум? Ну тому що по перше всі лектори практикуючі ріелтори, яки мають за плечима понад декілька сотен угод кожен. Історії продажів різних об’єктів нерухомості за різними цінами. В кожній історії був початок та щасливий кінець, у вигляді завершеної угоди та вдячністю від клієнта, який довірив тобі продати своє нерухоме майно.

Це не була просто лекція, чи простий тренінг. Учасникі та ведучі на реальних прикладах моделювали ситуації, яки можуть відбутися завтра.

В кожного з практикуючих спікерів є великий досвід роботи за правильною технологією продажів, а саме: Ексклюзивна ріелторська послуга для власника нерухомості.

Кожен з клієнтів хоче, щоб до нього та його ситуації був персональний підхід. Хоче він щоб ріелтор приклав всіх своїх зусиль, примінив всі свої знання та вміння для продажі нерухомості за найкращу ціну. Кожен з клієнтів хоче мати на своєму боці професіонала, в якому він не буде сумніватися, якому він буде довіряти.

Однією з тем була тема створення МЛС (мультипл лістингового сервісу). В США та Канаді цей сервіс переріс в Систему. Сервіс можна порівняти з великою корзиною, куди ріелтори складають свої ексклюзивні об’єкти, на яки в них заключені ексклюзивні договора з власниками. Звичайно, що ці об’єкти з перевіренними та підготовленними документами, необхідними для укладання договору купівлі-продажу. Правильно була складена і початкова ціна, від правильності якої залежить і термін продажу і створення попиту на нерухомість. Прораховані навіть податки, які прийдеться заплатити в нотаріуса. Нажаль, що в нас, у відміну від Північної Америки, майже відсутнє іпотечне кредитування. При наявності якого були би розраховані і кредитні платежі.

В угоді продажу мають брати участь 4 сторони (в США де в 2017 році 96% всіх угод було проведено за участю ріелторів) саме так. Є власник-продавець, в якого є свій ріелтор. Є покупець, якого доречи представляє також ріелтор. Професіоналам завжди легше домовитися та прийти до взаємовигідного (для Продавця та Покупця) рішення. Тому ріелтору покупця достатньо відкрити чудову корзину МЛС та вибрати те, що підійде для покупця. Комісійні ріелтору сплачує Продавець. Покупець звільнений від ріелторських сплат. Де ж вигода для ріелтора покупця? Все доволі просто. Ріелтор, який представляє Продавця з радістю ділиться своєю комісією зі своїм партнером. Відсутність оплати комісії покупця для свого ріелтора не звільняє ріелтора від обов’язку торгуватися та представляти всі його інтереси в угоді.

Звичайно, що за 10 годин киянами було розкрито багато тем, які сьогодні актуальні в нашій професії.

Впевнений, що це читають мої клієнти, яким ми продали нерухомість і ті, хто ще вагається: звертатися до ріелтора чи ні.

Радий буду Вашому дзвінку. Обсудимо перспективи продажу Вашої нерухомості. Дійдемо до ціни, яка буде взята не з небес, а встановлена шляхом аналізу цін проданої нерухомості та дослідженням нерухомості, що продається зараз. Нам допоможуть і наші партнери по МЛС Рівне, і ріелтори міста Рівне. Якщо Вас влаштують наші умови співпраці ми підпишемо ексклюзивний договір (цю технологію роботи саме я привіз в Рівне ще в 2012 році).

Все одно рішення про продаж будете приймати Ви. Ми же маємо Вам допомогти в тому, щоб воно було правильним!

З повагою, Ігор Гойда – практикуючий ріелтор, керівник проекту АН «ГІД РІЕЛТІ»

Комментарии для сайта Cackle