Поради власникам нерухомості від АН «ГІД РІЕЛТІ», які допоможуть максимально вигідно продати свою нерухомість!

Наші рекомендації допоможуть Вам продати Ваш об'єкт за максимально вигідною ціною і в найкоротші терміни:

1. Перший і основний, як Ви вже зрозуміли з попередньої статті, Вам необхідно найняти професійного ПРОДАВЦЯ (Ріелтора) Вашого об'єкту нерухомості.

-Як же його знайти або обрати?) Запитайте рекомендації у Ваших знайомих хто вже купував або продавав нерухомість.

-При виборі ріелтора питайте в яких профільних громадських організаціях він є членом (Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ), Спілка фахівців з нерухомого майна України, а можливо і NAR (міжнародна американська ріелторська асоціація, в який зібрано понад 1 300 000 ріелторів зі всього світу) - це основні громадські організації в яких об"єднані ПРОДАВЦІ (ріелтори). На сайтах цих організацій Ви можете перевірити дійсність членства, ріелтора з яким Ви спілкуєтеся.

-Поцікавтесь його досвідом роботи, кількістю угод, спеціалізацією. Якщо у ріелтора основний напрямок діяльності оренда квартир та офісів, то з таким ПРОДАВЦЕМ краще не пов"язувати наприклад продаж Вашої квартири)))

-Спеціалізацію перевірити дуже просто. "Забийте" в Google номер телефону Вашого ріелтора і подивіться, що він рекламує під своїм номером телефону. За посиланнями які видасть Google «пробіжіться» і подивіться по порталах нерухомості його об'єкти.

-Запитайте які сертифікати про закінчення навчальних курсів з продажу нерухомості він має. Як правило, всі профільні громадські організації проводять навчання своїх членів з видачею відповідних сертифікатів.

-Подивіться по його номеру телефону відгуки або відгуки про його агентстві нерухомості.

2. Хочемо ще раз акцентувати увагу, що Ви є власником, а не продавцем нерухомості. Продавцем Ви станете де-юре, коли у нотаріуса будете підписувати договір купівлі-продажу, а до цього моменту Ви ВЛАСНИК. Укладіть з ПРОДАВЦЕМ договір на ексклюзивний продаж нерухомості з оплатою йому комісії. Тобто, тільки ПРОДАВЕЦЬ повинен представляти Ваші інтереси на ринку продажу нерухомості. Тільки ПРОДАВЕЦЬ повинен збирати, утримувати та управляти попитом. За це Ви йому повинні сплатити послуги, вартість яких уже входить до вартостм об'єкта. Якщо ПРОДАВЦЕВІ будуть послуги оплачувати ПОКУПЦІ ... то інтереси покупця він буде і відстоювати. Основний інтерес в даному випадку це ціна Вашого об'єкту. Практика показує, що якщо Ви продаєте самостійно об'єкт або його продає ріелтор послуги якого оплачує покупець, то власник втрачає в ціні об'єкта 10-15%. Послуги Вашого ПРОДАВЦЯ Вам обійдуться в 5% ....

3, Визначте з ПРОДАВЦЕМ стартову вартість об'єкта. Це один з найважливіших етапів перед початком роботи. Не потрібно складати ціну з оглядкою на минуле ... За скільки Ви його купили в 2012 р коли був пік цін, скільки Ви вклали в ремонт, цінність моральну (батьківський будинок, квартира, я тут виріс ... і т.д.). Об'єкт нерухомості оцінюється за станом рику на сьогоднішній день.Відштовхуватися потрібно від середньої вартості за квадратний метр по Вашому району на аналогічні об'єкти на сьогоднішній день !!!!!! + статистика реальних продажів. Чи не правильна стартова ціна призведе до «зависання» об'єкта на просторах ринку і в кінцевому підсумку до втрати грошей в ціні при продажу. При формуванні ціни будьте реалістами, відключайте емоції і дотримуйтесь того що говорять цифри і статистика! Це все Вам повинен розписати і показати Ваш ПРОДАВЕЦЬ.

4. Після початку роботи з ПРОДАВЦЕМ вимагайте від нього щотижневий звіт про виконану роботу.

Бажаємо Вам удачі в продажу Вашої нерухомості і порядних ПРОДАВЦІВ!

Комментарии для сайта Cackle