Ексклюзивна ріелторська послуга для іногородніх та іноземних клієнтів. «Під ключ».

Мене звати Ігор Гойда. Я ріелтор з Рівне, що на заході України. Так склалося, що за 10 роківріелторської практики, велика кількість моїх клієнтів проживала в інших містах. Тобто були іногородніми. В кожного з них залишався зв’язок з нашим містом чи то через батьків, чи то через рідних, друзів, знайомих. Звернення до мене було пов’язано з різних причин:

  • успадкування житла резидентами від батьків чи рідних;
  • успадкування житла не резидентами від батьків та родичів;
  • переїзд батьків до дітей в інше місто;
  • переїзд батьків до дітей в іншу країну;
  • переїзд одиноких людей похилого віку до своїх родичів в інше місто;
  • купівля житла в нашому місті, в зв’язку з переїздом на нове місце роботи та проживання;
  • покращення умов проживання стареньких батьків (діти проживають за кордоном та мають змогу це зробити);
  • купівля житла для нерезидентів з метою інвестування коштів;
  • купівля житла наших громадян, працюючих довгий час за кордоном з метою збереження коштів;

В більшості приведених випадків кінцевим результатом нашої роботи був продаж нерухомості на вигідних для замовника умовах.

Для людини, яка не знає місто, чи не пам’ятає його за довгі роки відсутності, не має в ньому ніяких рідних та знайомих, вкрай важко самотужки прийняти правильне рішення в справі, в якій відсутня будь-яка компетенція.

Залишається тільки понадіятися на інтуїцію яка «допоможе»втратити час, не доотримати гроші, зіпсувати нерви та підірвати здоров’я і зробити ще багато помилок. Саме цього уникнули наші іногородні клієнти та клієнти з інших країн, звернувшись до нас. Пишаємося їхніми відгуками про нашу роботу, які ми з радістю розмістили на сайті нашого агентства.

Іногородні клієнти, зазвичай, укладаючи з нами договір наділяють нас ексклюзивним правом пошуку покупця на нерухомість (від визначення ринкової ціни, рекламної компанії з підключенням до продажу всіх ріелторів міста, до взяття на себе авансового платежу від покупця). А також, підготовки документів в необхідному обсязі для укладання договору купівлі-продажу, підготовки самого договору та супроводження в його укладанні.

В наших правилах відноситись до клієнтів, як до кращих гостів в своєму домі. Серед наших цінностей чесність, порядність, довіра та професійність.

Отже, якщо вам потрібна професійна ріелторська послуга в місті Рівне можете передзвонити нам за тел: +38 096 384-43-22 Ігор Гойда//// +38 097 988-51-54 Вікторія Шевчук. Ми є в месенджерах: viber, telegram, whatsapp

Сторінка в facebookhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100004212642326

Географія наших клієнтів серед українських міст: Київ, Харків, Івано-Франківськ, Львів, Дніпропетровськ, Миколаїв, Вінниця, Сарни, Вараш, Донецьк, Одеса.

Географія наших клієнтів з інших країн: США, Канада, Італія, Німеччина, Франція, Швейцарія, Данія, Польща, Чехія, Росія, Білорусь.

Будемо раді, якщо Ви звернетеся до нас в агентство нерухомості «ГІД РІЕЛТІ». Гарантуємо професійний підхід до вирішення вашого питання, пов’язаного з продажем чи купівлею нерухомості в місті Рівне. Нам дуже важлива ваша рекомендація нас своїм знайомим. Ваш відгук стане прикрасою нашого сайту та історії розвитку нашого агентства.

З повагою, Ігор Гойда

ріелтор-експерт, член АФНУ та NAR

Комментарии для сайта Cackle