ДВД (день відкритих дверей) на новому котеджному комплексі «TEN HOUSEs»

26 травня 2017 року на розі вулиць Пржевальского-Липинського в місті Рівне на теріторії нового котеджнаго комплексу «TEN HOUSEs» було проведено партнерський захід під назвою ДВД!

На наше запрошення (моє та Ірини Ткачук) взяти участь в ознайомлені з новим котеджним комплексом та в подальшому його продажу, відгукнулися біля 100 (ста) ріелторів нашого комфортного та гарного міста Рівне.

З погодою повезло, хоча «по радіо» передавали дощ. Світило сонце. Лунала гарна музика. Було накрито стіл для наших колег зі смачною піцою, солодощами та шампанським. Гарними вийшли й буклети з планами кожного котеджа, які отримав кожен ріелтор.

Три з половиною години пролетіли доволі швидко.

Кожний з присутніх ріелторів оглянув комплекс своїм професійним поглядом. Висловив своє бачення того, що потрібно додати чи змінити, а що залишити в яскравому комплексі «TEN HOUSEs».

Я, Ігор Гойда та Ірина Ткачук заключили разом партнерський ексклюзивний договір з забудовником Олександром. Наше завдання продати 9 котеджів (один вже має своїх володарів) для клієнтів, які будуть радіти кожному проведенному дню в своїй новій оселі! Можливо, що вони й самі зможуть підібрати собі сусідів! А ми, звичайно, що віддячим за клиєнта!


Комментарии для сайта Cackle