Яка кімната сама важлива? (продовження вивчення хоум-стейджингу)

Як стверджують американські спеціалісти і як підтверджує опитування українських ріелторів, головні кімнати в любому домі – кухня та ванна. Якщо у вас немає грошей на стейджинг всього дому, зосередьтесь на цих двох приміщеннях.

Але, на наш погляд, цього недостатньо. Всім відомо про ефект першого враження, і від цього нікуди не дітись. Театр починається з вішака, а квартира – з під’їзду, вхідних дверей та прихожої.

Вхідні двері та прихожа – перше, по чому покупець судить безпосередньо про вашу квартиру. І якщо ремонт під’їзду може виявитись вам не під силу, то стейджинг прихожої і оновлення (замітьте, не заміна) вхідних дверей – більш чим реальне завдання.

Якщо ж ми продаємо заміський будинок, послідовність змінюється, але пріоритет залишається той самий: перше враження! Його потрібно тримати під контролем. Тому для заміського будинку самі важливі об’єкти стейджингу: 1) паркан і ворота; 2) фасад будинку та вхідні двері; 3) прихожа.

Та й про кухню з ванною не варто забувати. Це дійсно дуже важливі приміщення, які визначають загальний вид та сприйняття вашої нерухомості.

Якщо часу та грошей на повноцінний хоум-стейджинг не вистачає, зосередьтесь на прихожій, ванні та кухні. В заміському будинку по можливості приділіть увагу ще і воротам, доріжці до дому і входу до нього.

Далі буде...

Комментарии для сайта Cackle