Як оновити інтер’єр без ремонту?

Яким досконалим та красивим не був би інтер’єр та ремонт у вашій оселі – рано чи пізно все одно у вас виникне бажання змінити щось. Звичайно, можна продумати новий дизайн та затіяти ремонт. Але що ж робити, коли змін хочеться, а от займатись довготривалим ремонтом ні? Насправді все дуже просто, потрібно лише скористатись нашими порадами.

Отже порада №1 Змінюємо текстиль

Найпростішим способом додати родзинку до вашого інтер’єру та оновити його є заміна текстилю. Пам’ятайте, що це не лише тюлі та гардини, це ще й різноманітні елементи декору, подушки, покривала, скатертини, рушники та ін.

Порада №2 Нова оббивка для меблів

Хочете нові м’які меблі без зайвих витрат? Це реально! Достатньо замінити оббивку і ваші старі меблі, отримають нове життя. Найпоширенішими тканинами для оббивки є флок, шовк, гобелен, жаккард, оксамит, замша та шкіра. Для того, щоб освіжити і додати яскравих фарб - зупиніться на блакитному, синьому, зеленому, жовтому і т.д. Крім кольору, враховуйте, так само орнаменти та візерунки. Дотримуйтеся наступних прийомів: смужка поєднується з іншими елементами візерунка - геометричними, квітковими, кліткою, кружечком, горошком. При цьому принти повинні поєднуватися за кольором. Також пам’ятайте, що оббивка меблів повинна гармоніювати з іншим текстилем кімнати.

Порада №3 Додаємо чогось нового

Звичайно, що змінити інтер’єр та при цьому недодати чогось нового неможливо. Тим паче, купувати щось нове, завжди приємно. Достатньо придбати якийсь новий стілець, який буде гармоніювати з вже оновленими меблями чи невеличкий столик, або ж м’який пуф з орнаментом подушок на дивані, тощо. Таке придбання не вартуватиме дорого, але принесе задоволення вам та новий вигляд вашій кімнаті.


Порада №4 Змінюємо освітлення

Освітлення завжди було важливою складовою будь-якого приміщення: це один із головних інструментів дизайнерів, за допомогою якого можна приховати недоліки, зробити акценти на перевагах, візуально зменшити або збільшити простір, додати затишку, чи, навпаки, – створити робочу амосферу. Проте не варто забувати і про іншу важливу складову: світло впливає на здоров’я очей та самопочуття всього організму, від нього залежить продуктивність роботи і якість хорошого відпочинку.

Важливо правильно розташувати джерела світла в кімнатах. Наприклад, вітальня, зазвичай, виконує кілька функцій: вона служить для прийому гостей, сімейного перегляду фільмів, вечірнього відпочинку і т.д. Тому тут потрібно загальне стельове освітлення по всій площі кімнати, а також м'яке точкове освітлення біля дивана чи крісла, що створює кілька незалежних острівців світла. У ванній кімнаті і на кухні обов'язкове як загальне, так і локальне світло: біля дзеркал, над варильною поверхнею і стільницею. Два види освітлення бажані і в дитячій: місцеве потрібне для читання і навчання. При цьому локальний світильник має бути попереду і зліва від дитини. Загальне освітлення в спальні можливе, але не обов'язкове. Досить буде і двох основних центрів освітлення: біля ліжка і шафи. Передбачте також при ліжкові світильники – для кожного свій.

Порада №5 Декор

Останньою нашою порадою на сьогодні буде декорування вашої оселі. Проявіть свою фантазію, додайте вашим кімнатам яскравих барв та різноманіття за допомогою декору. Не варто зупинятись лише на вазі з квітами чи фото в рамках. Створіть щось своїми руками, розмалюйте квіткові горщики, технікою декупаж оформіть скриньку для прикрас, змайструйте затискачі для гардин тощо. Адже все створене власноруч, набагато цінніше для вас та ваших рідних.


Комментарии для сайта Cackle