12 переваг та вигод роботи з Агентством Нерухомості «ГІД РІЕЛТІ» за ексклюзивним договором

1. Наше агентство нерухомості першим в місті Рівне, а саме навесні 2012 року, розпочало працювати з власником нерухомості на ексклюзивних договірних відносинах, при яких однією з обов’язкових умов є відсутність всіляких комісій для покупця! За цей час виконано понад 70 ексклюзивних договорів, враховуючи ексклюзивні угоди з забудовником, з отриманими письмовими відгуками про виконану роботу.

2. Кожен клієнт – це особистість. Ми пам’ятаємо про це, тому з кожним клієнтом в нас персональні відносини і ми завжди на відстані телефонного дзвінка!

3. За ексклюзивним договором ми працюємо без передоплати. Оплата тільки після перевірки та отримання коштів від покупця за вигідно продану нерухомість.

4. Правильна початкова ціна на нерухомість – важливий крок до ефективного, вигідного та швидкого продажу. Ми проведемо повний аналіз ринку. Шляхом порівняння цін проданої аналогічної нерухомості (з інсайдерських джерел) та опитування колег, встановимо правильну початкову ціну на нерухомість.

5. Нами буде розроблена та запущена ексклюзивна рекламно-маркетингова компанія. Хід якої ви зможете контролювати зі звітів.

6. Ми володіємо азами «Хоум-стейджінг» - науки про те, як правильно підготувати вашу нерухомість до продажу. Ми знаємо, як перетворити «вбите» житло в приємне, звичайне – в розкішне, неліквідне – в ліквідне. Взагалі ми чудово розуміємо, як зробити вашу нерухомість більш привабливою.

7. Ми маємо в штаті команди нашого агентства професійного фотографа, Дашу Гаврюсеву. В 2012 році Даша увійшла в 20 кращих фотографів України. Від якісного фото залежить перше враження про нерухомість у потенційного покупця. А воно дуже важливе. Нерухомість, як правило, зустрічають по фото!

8. В створенні рекламних оголошень з продажу нерухомості бере участь команда копірайтерів (творців рекламних продаючих оголошень) Тетяни Баді (відомого копірайтера на теренах СНД). Приваблива рекламна історія продажу привертає увагу на 70% більше ніж просто «сухі» оголошення.

9. Створене продаюче рекламне оголошення буде гарантовано розміщене на 100 сайтах нерухомості на протязі 24-х годин. Витрачайте зекономлений нами для вас час на те, що ви вмієте робити краще ніж ми!

10. В нашій команді працює один з найкращих лід-менеджерів нашого регіону. Олександр пропише портрет нашого покупця та визначить, де саме має бути і в якій кількості реклама нерухомості. Рекламна компанія з продажу вашої нерухомості буде налаштована точно та ефективно. (контекстна реклама, таргетингова реклама, реклама в соцмережах)

11. Ріелтор – в першу чергу це перемовник. Понад восьмирічна ріелторська практика, понад 500 проведених угод, постійна участь в тренінгах по перемовах та велика офісна бібліотека з професійної літератури, дають нам впевненість в тому, що перемови з покупцем не будуть нами програні.

12. Ми є сертифікованими ріелторами (Сертифікат АФНУ №01089 від 18.04.2013р., виданого Фондом Державного Майна України) та членами АФНУ (Асоціациї Фахівців з Нерухомості Україні) з 2010 року. Географія покупців сьогодні доволі обширна, тому наші колеги з інших міст України не дадуть нам втратити іногородніх клієнтів, готових купити вашу нерухомість.

Комментарии для сайта Cackle