Про агентство

2008

Під кінець 2008 року, ріелтором Ігорем Гойда було розпочато справу під назвою Агентство нерухомості «Гід Ріелті». До цього був невеликий досвід роботи в цій галузі в АН ”РІВНЕ-РІЕЛТІ”, як один із засновників. З дня заснування була поставлена чітка задача - бути одними з кращих. За 3 роки роботи агенції проведено більше сотні угод, було розв'язане не одне складне житлове питання. Все те, що ми робимо, ми робимо з великою відповідальністю та з повагою до клієнта.

2010

Керівника АН «Гід Ріелті» Гойду Ігоря було прийнято до лав АФНУ (Асоціація фахівців з нерухомості України).

2011

В 2011 році - членство в NAR (Національна Асоціація Ріелтерів, США). Ця організація нараховує більш ніж 1 500 000 ріелторів по всьому світу. В США, де планка роботи ріелтера піднята дуже високо, РІЕЛТЕРОМ може називати себе ТІЛЬКИ член NAR.

2012

В 2012 році ми брали участь в Першій Всеукраїнський Конференції СПП (Система Партнерських Продажів) в Сімферополі. Саме тоді, почувши про нові принципи роботи по Ексклюзивному договору з клієнтом, було прийнято рішення на зміну агентського "программного забезпечення". В Чернігові проходив Ріелт Фест 2012 - ми також брали участь в цьому заході. Майстер-клас Наталії Кузьмінової з Умані в Києві. Літні збори ріелторів в столиці, на яких Артур Оганесян виклав ще один урок праці по Ексклюзивному договорі з продавцем. Рік 2012 пройшов під знаком отримання нових знань та вивчення нових технологій в ріелторський справі.

2013

На початку 2013 року - поїздка в Одесу на 3-тю Конференцію СПП. 27, 28 вересня 20013 року в місті Київ відбувся П'ятий Юбілейний Ріелт Fest, де я, Гойда Ігор, брав участь.

2014

Наприкінці січня 2014 року керівництвом було прийняте рішення про створення Команди агентства нерухомості нового формату. Створення нового завжди пов'язано з труднощами та ризиком. Але без оновлення не можливий рух вперед. На місті та назад - нас не цікавить.

Сьогодні в новій моделі нашої Команди вже є такі відділи: Відділ продаж (ріелтори), колл- центр (офіс- менеджер), веб- відділ (інтернет- менеджер), юридичний відділ та звичайно BOSS.

2015

Початок 2015-го року був ознаменований завершенням продажів квартир в житловому комплексі «Клубний Дім Парковий». Це був наш перший вдалий проект в роботі ріелторської компанії з забудовником в форматі ексклюзивного договору.

В листопаді нашим керівником був пройдений курс лекцій від Олександра Кузіна «Новобудови від А до Я».

Також восени був пройдений спецкурс в Міжнародній Онлайн Академії ріелторського бізнесу Макса Маршала за темою «Турбозапуск 2015». Це авторська технологія продажів Макса Маршала. Добре, що ця технологія тепер є і в нашому агентстві.

А в грудні 2015-го Гойда Ігор був запрошений на п'ятиденний онлайн марафон «Онлайн революція. Ріелторський бізнес 2015», де мав доповідь в якості одного з ведучих.

Становлення команди агентства продовжується!

2016

Рік 2016 розпочався з постановки кожним співробітником цілі на рік. Також колективно були прописані 100 кроків, які зроблять нас сильнішими. Були й такі співробітники, які не вірили, що ми зможемо прописати ці кроки. А всього то знадобилось 3,5 години часу.

Наш керівник, на початку року, розпочав навчання в річному (саме так, тренінг триватиме рівно 12 місяців) Коучінгу Макса Маршала. «Коучінг для БОССІВ агентств нерухомості до результату», в якому беруть участь 29 ріелторів та власників ріелторських компаній з України, Литви, Росії. Ці нові знання стануть в пригоді для нашої Команди.

Відбулися зміни і в самому складі агентства та сруктурі. Залишив команду ріелтор Дмитро. Влилися в колектив нові люди.

Ріелтор Тетяна Седлачек стала окрасою нашого ріелторского колективу. Енергійна, кмітлива та розумна - за один місяць роботи вже принесла користь агентству.

З приходом в команду Вікторії Чегреєвої (математик-інформатик за освітою), відпала доцільність такої посади, як веб-менеджер. Вікторія відмінно справляється з адмініструванням та корегуванням роботи агентства, а невдовзі очолить ще «Навчальний Центр». Вже формуються атестаційні білети.

Олександр Нижегородцев на протязі 2 років успішно справлявся зі своїми професійними обов'язками. Свої знання та вміння він передав Вікторії, а на початку червня розпочав навчання в Академії лідогенерації Рустама Назіпова. Саша очолить відділ лідогенераціїї. Його посада матиме назву – лід-менеджер.

Невдовзі буде дописана мульти-розрядна система фінансової мотивації співробітників. Відповідно до розряду ріелтора буде нараховуватися і зарплатня. Систематизована і звітність ріелторів: тепер звіти про дзвінки, які ріелтор зробив на протязі робочого дня заносяться в електронні таблиці. В нашому регламенті є правила і кінцеві терміни внесення, та штрафи за невиконання завдань.

Вже майже дописана «Велика Книга Продажів» агентства нерухомості «ГІД РІЕЛТІ». Це документ на 800 сторінок, в якому є все необхідне, що має знати і вміти робити ріелтор. Написаний і «Кодекс Етики та стандартів роботи агентства нерухомості «ГІД РІЕЛТІ»».

Зараз продовжується набір ріелторів. Впевнений, що потрібні нам гравці невдовзі розпочнуть своє стажування. Незабаром будуть і перші угоди.

В вересні в нашому місті успішно пропрацювала 5-ти денна Школа молодого ріелтора. Це вже другий випуск молодих ріелторів. Наша команда агентства отримала трьох стажерів з цього курсу. Анастасія, Михайло та Наталія проходять зараз місячне стажування в нашому агентстві. Бажання стати успішними ріелторами в цих молодих людей є. Час покаже на що вони спроможні.

2 жовтня 2016 року у неділю команда нашого агентства взяла участь в корпоративному тренингу «Психологія ефективних продажів». Бізнес-тренер Володимир Новацький на протязі 8 годин провів дуже хороше тренування для нашого колективу. Ніхто з гравців нашого агентства не проміняв навчання на вихідний день. Я дуже цьому радий. Команда побачила, як можна та потрібно працювати в команді та яких результатів можна досягти, якщо опиратися на знання та плече свого агентского товариша. Завтра о 9-00 планерка з розбором тренінга та обговорення того, як будемо та ради кого працювати далі.

З 18 по 20 грудня до нас в Рівне вдруге завітав Артур Оганесян. В його триденному майстер-класі на тему «Ефективна продажа ексклюзивної ріелторської послуги власнику об'єкта нерухомості» від нашого агентства взяли участь Ана Жигадло та Гойда Ігор.

Рік було завершено вдалою угодою - продаж 3 кімнатної квартири в місті Рівне для мешканки міста Дніпро, результатом нашої роботи став доволі швидкий продаж (за 21 день квартиру було продано) та отримання від Наталії Іванівної письмового відгуку про нашу роботу.

2017

Рік розпочався зі зборів команди, на яких були поставлені цілі кожним співробітником(партнером) агентства нерухомості «ГІД РІЕЛТІ».

Команду в 2016 році залишили ріелтор Тетяна. Так і не змогли стати ріелторами стажери Анастасія та Михайло. Наприкінці 2016 року в колектив влилися нові «гравці» - Юлія та Анастасія. Пошук людей, які зможуть стати продавцями щасття в сфері нерухомості та поповнити штат нашої команди - триває.

Наша місія залишилася незмінною - доставляти кодному нашому клієнту,за допомогою нашої ріелторської послуги, вигоду, радість та щасття!

Далі буде!


Ми дуже любими обрану нами професію!
Ми раді, що Ви обрали саме нас!

З повагою,керівник АН «Гід Ріелті», Гойда Ігор