Поздравляем всех наших клиентов, настоящих и будущих, с наступившим Новым Годом!!!

Желаем чтобы всё, чего вы хотите было обязательно вами получено! И даже больше!


Вчера создал свой первый канал в Telegram

Подписывайтесь просто переходя по ссылке, читайте мои хорошие жизнеутверждающие новости. Я буду очень рад вашей радости!

Проаналізую ринок схожих об'єктів, користуючись інсайдерською достовірною інформацією про його стан, про ціни реальних продаж. Дам Вам рекомендацію про правильну стартову вартість на вашу квартиру. Ціна має бути привабливою та такою, щоб покупець захотів приїхати, подивитися, поторгуватися та купити!

26 травня 2017 року на розі вулиць Пржевальского-Липинського в місті Рівне на теріторії нового котеджнаго комплексу «TEN HOUSEs» було проведено партнерський захід під назвою ДВД!

Колектив агентства нерухомості «Гід Ріелті», щиро вітає всіх з Світлим Христовим Воскресінням!

Зайдіть на сайт нашої послуги та скористайтеся нею!

26 січ. 2017 р.

Шановний, покупець нерухомості! Сьогодні купити нерухомість, на перший погляд, простіше простого. Інформації про те, що продається більше ніж багато! Але Вам потрібно серед всього різноманіття правильно вибрати один єдиний «дах над головою».

Ми створили власну класифікацію українських домогосподарств, що відрізняються за чисельністю членів сім'ї і способу життя. Щоб оцінити планування з точки зору майбутніх покупців, для кожного типу сім'ї виділили індивідуальні вимоги до функціоналу квартири.

Перші збори команди агентства нерухомості «ГІД РІЕЛТІ»

Хто такий ріелтор? Посередник чи спеціаліст? В чому полягає суть його роботи? Ради чого та кого він працює? Якою є ціннісна його пропозіція для Клієнта?
Це перший мій ролик в якому хочу донести до Клієнта, що я буду йому вигідним! Вигода, радість та щасття має отримати кожен

Собрались продать квартиру? Уверенности в том, что вы с этим справитесь, хоть отбавляй. Даже знаете с чего начать. Конечно – это рекламное объявление о продаже квартиры. Именно с ним вы обращаетесь ко всем потенциальным покупателям. Не буду спрашивать и о том, нужен ли вам совет. Просто его дам. Бесплатно.

Яким досконалим та красивим не був би інтер’єр та ремонт у вашій оселі – рано чи пізно все одно у вас виникне бажання змінити щось. Звичайно можна продумати новий дизайн та затіяти ремонт. Але що ж робити, коли змін хочеться, а от займатись довготривалим ремонтом ні? Насправді все дуже просто, потрібно лише скористатись нашими порадами.

«Якщо ми не змінимо свої технології - ми просто зникнемо!».

4 серп. 2016 р.

Що робити, якщо стіни криві?

Біла акуратна стеля без плям і слідів від протікання – ось що потрібно для більшості помешкань. Але далеко не кожна квартира, що продається може цим похвалитись. Павутиння в кутках, плями кіптяви, сліди протікання на стиках плит…

Як стверджують американські спеціалісти і як підтверджує опитування українських ріелторів, головні кімнати в любому домі – кухня та ванна. Якщо у вас немає грошей на стейджинг всього дому, зосередьтесь на цих двох приміщеннях.

Є такий зимовий вид спорту, як біатлон. Чомусь прийшло на думку порівняння цього виду спорту з моєю професією.

Хоум-стейджинг це підготовка нерухомості до продажу. Тобто це саме те, що допоможе вам продати свою нерухомість якомога вигідніше.

«Мері шукала юриста, щоб розлучитися з чоловіком. Вона Звернулась до двох юристів і запитала у кожного, скільки ті візьмуть за свої послуги. Вона задала це питання, тому що не знала, про що запитати...»

Стаття може бути цікавою аудиторії нашого сайту агентства нерухомості з двох причин.

  • Людям, які зацікавлені в продажу своєї нерухомості, підшуковують виконавця, та отримають інформацію, якими інструментами продажів володіє дане агентство.
  • Людям, власникам свого бізнесу, які зацікавлені у залученні додаткових клієнтів, покупців у свій бізнес.